Ruszył nabór na Wolontariat!

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz zdobyć doświadczenie, lubisz działać, poznawać ludzi i spędzać z nimi czas, a na dodatek robić dużo dobrego – to idealnie!

Zapraszamy wolontariuszy do współpracy przy festiwalu
Dni Dizajnu 2015

termin prac: wrzesień 2015
wiek: od lat 18W ramach współpracy gwarantujemy zdobycie doświadczenia w obszarze wielu dziedzin sztuki i kultury. Oferujemy możliwość zdobycia niepowtarzalnej praktyki i wiedzy w zakresie promocji i produkcji wydarzeń artystycznych. Oferujemy także współpracę z uznanymi artystami, designerami i kuratorami.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają:
— zaświadczenie o odbyciu wolontariatu – podpisane przez specjalistów z kręgu sztuki i kultury
— kartę wstępu uprawniającą do bezpłatnych wejść na wystawy i wydarzenia organizowane przez muzeum


Jak zostać wolontariuszem przy Dniach Dizajnu?

Jeśli masz chęć do pracy, trochę wolnego czasu i miłości do sztuki oraz dizajnu, to jesteś jednym z nas!
Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dołącz krótką informację o tym, co robisz, co potrafisz i co lubisz, i prześlij na adres ipitynska@muzeum.stalowawola.pl


Na czym polega praca wolontariusza?

Wolontariusz pracuje pod kierunkiem opiekuna i według ustalonego wcześniej harmonogramu. Wszystkie zasady będą dokładnie omówione na spotkaniu oraz opisane w umowie, którą podpisujemy z każdym wolontariuszem.


Kiedy zaczyna się i kończy praca wolontariusza?

Termin rozpoczęcia pracy jest uzależniony od ustalonego wcześniej zakresu obowiązków i czasu wolontariusza. Termin głównych prac to wrzesień 2014. Wówczas będziemy zaangażowani przy organizacji wydarzenia, montażu wystaw i obsługi festiwalowej.


do pobrania

111_43-FORMULARZ-ZGLOSZENIOWY-doc-1-doc